firma


Firma INSTALSAN-BUD Sp. z o.o. powstała na bazie firmy wykonawczej zarejestrowanej w roku 1983 i jako jedna z pierwszych na rynku wprowadzała nowoczesne systemy z miedzi i tworzywa w technice grzewczej i sanitarnej. Obecnie firma posiada bardzo duże zaplecze biurowo-magazynowe i jest liczącym się na rynku regionalnym i krajowym dystrybutorem w zakresie materiałów budowlanych, techniki grzewczej, instalacji sanitarnych i chłodniczych. Instalsan-Bud zaopatruje głównie firmy wykonawcze - budowlane i instalacyjne. W naszej bazie znajduje się około 2000 firm wykonawczych, które wspomagamy wiedzą techniczną, fachową obsługą, doradztwem technicznym i szkoleniami. Sprawdzone firmy pod względem solidności wykonawstwa polecamy inwestorom, którzy budują domy jedno i wielorodzinne, biurowce, hotele, restauracje, szpitale, szkoły, warsztaty samochodowe, itp.

Sprzedawane przez nas produkty, to towary o sprawdzonej jakości, pochodzące bezpośrednio od renomowanych firm produkcyjnych, dlatego oferowane są w najkorzystniejszych cenach i na najlepszych warunkach. Instalsan-Bud od początku stara się pomagać swoim klientom w trudach budowania, dlatego też hasło "Budujemy razem" zobowiązuje firmę do solidnej obsługi każdego naszego klienta. W związku z tym wprowadziliśmy systemy wysokich bonifikat i rabatów, dowóz zakupionych materiałów na budowę oraz liczne promocje oraz doradztwo techniczne.

Współpracują również z nami wyspecjalizowane brygady wykonawcze budowlane i instalacyjne, które na nasze zlecenie wykonują usługi dla klienta w różnych technologiach. Obecnie w firmie wdrażamy systemy odnawialnych źródeł ciepła takich jak np. kolektory słoneczne, pompy ciepła, itp./ Przez długi okres działalności na rynku, firma zdobyła zaufanie wśród klientów, inwestorów i wykonawców, którzy stwierdzili, ze warto jest "Budować razem" z Instalsanem.


Zapraszamy serdecznie